Właśnie 5% zniżki naakcesoria!
Radość patrzeć

ROMITELLI SHOES jest rodzinna włoska firma

Enrico Romitelli jest założycielem i właścicielem rodzinnej firmy Romitelli shoes, a także mistrzem w swojej branży od 1979 roku.

Jest on artystą, który nieustannie wymyśla i realizuje nowe pomysły.

Rzemiosłu temu zajmował się i nauczył od podstaw a dzięki ciężkiej i uczciwej pracy, udało mu się podnieść swoje produkty na najwyższy poziom jakości.

Enrico Romitelli

Jak zaczęliśmy

Z Enrico Romitellim spotkaliśmy się na Global Championship w Wiedniu a zdecydowaliśmy się współpracować z nim w sprzedaży jego produktów, które zachwyciły nas i zainspirowały odrazu po pierwszej próbie.

Nasi przyjaciele, koledzy i znajomi od parkouru i ujeżdżenia, którzy też mieli możliwość wypróbowania tych produktów, byli również jak najbardziej zadowoleni i zachwyceni.

Dla udostępnienia tych unikalnych produktów dla szerszej publiczności, staliśmy się wyłącznymi przedstawicielami firmy Romitelli Shoes pod nazwą STIVALI ROMITELLI CZ, SK a PL.

Bardzo ważny jest dla nas przede wszystkim zadowolony klient, dlatego preferujemy osobiste podejście do wszystkich, którzy chcieliby obejrzeć wzory butów oraz skór, a również tych, którzy chcieliby sami zaprojektować sobie wymarzone buty jeździeckie.

Enrico Romitelli

Wybór dużej liczby skór cielęcych

Enrico Romitelli

Pokaz ręcznego barwienia skóry.